Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 11 квітня 2019 14:57

Комунальники Нікополя проводять планові роботи по заміні ламп вуличного освітлення та продовжують прибирати мулові відкладення на вулицях міста

Другий місяць поспіль комунальники прибирають мулові відкладення біля бордюрного каменю на проїжджій частині доріг центральних вулиць нашого міста. Для того, щоб цю роботу виконувати швидше, замість прибирання вручну, на підприємстві створені механізовані бригади, які складаються з трьох одиниць техніки і трьох операторів.

Навантажувач, який зрізає злежаний шар мулу, збирає його в купи, після чого завантажує в причіп трактора. За допомогою миючого пилососа прибирають залишки пилу після роботи навантажувача.

Нагадаємо, що комбіновану дорожню машину «Ford» нікопольські комунальники отримали від департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації в минулому році. Ця універсальна машина призначена для цілорічної експлуатації. Вона оснащена спеціальним змінним обладнанням: взимку прибирає сніг з дорожнього полотна і посипає поверхню доріг посипковим матеріалом, а влітку її використовують в якості пилососа для прибирання доріг.

– Мулові відкладення планується прибрати на всіх центральних вулицях міста, а це 200 км, вже прибрано близько 60 км доріг, – коментує головний інженер КП «Міськавтодор-1» Олексій Тяжемов.

Наразі Бобкет прибирає мул на вулиці Херсонській, а миючий пилосос наводить лад на вулиці Патріотів України.

Також робітники Міськавтодору проводять заміну ламп вуличного освітлення. Для цього на вулиці включають всі ліхтарі лінії освітлення, щоб одразу виявити де ліхтар не горить. Там і змінюють перегорілу лампочку на нову. Отже коли вдень на вулиці горить світло, значить комунальники ведуть планові роботи по заміні ламп в ліхтарях.

– На цьому тижні планові роботи будуть проведені на вулицях Станіславського, Бориса Мозолевського, Івана Мазепи, Маліновського, а також В.Усова, – говорить Олексій Тяжемов.

В першу чергу такі роботи проводяться на магістральних вулицях міста відповідно до планів та графіків затверджених управлінням благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради. Потім заміну ламп зовнішнього освітлення проводитимуть на вулицях приватного сектору.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 158 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00