Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 07 червня 2019 15:35

Комунальники продовжують облаштовувати пішохідні переходи, косять траву та проводять роботи по освітленню вулиць

  • Image Gallery

На цьому тижні робітники комунального підприємства «Міськавтодор-1» вивозили гілки з території пологового будинку. Їх назбиралось чимало, а оскільки тут дбають про чистоту та порядок, то вкрай необхідно було ліквідувати це звалище. Комунальники вивезли звідси два тракторних причепи гілок.

Крім того, робітники Міськавтодору продовжують наносити поперечну дорожню розмітку на дорогах нашого міста:оновлюють вже існуючі пішохідні переходи та наносять нові, там де їх не було ніколи. Наприклад, на вулиці Віктора Усова.

– Ми звернулись до міської влади з проханням зробити тут пішохідний перехід, тому що в цьому місті ходить багато школярів, – говорить мешканець Нікополя Владислав Хіхловський. – Одного разу став свідком  ситуації, коли хлопчик, побачивши, що машин немає, почав переходити дорогу і тут зненацька вилетів автомобіль. На щастя лиха не сталося, але треба, щоб пішоходи почували себе безпечно, тому дякуємо, що міська влада пішла нам назустріч, тут буде пішохідний перехід – це дуже добре.

Тож розглянувши звернення нікопольців, члени комісії з безпеки дорожнього руху, яку очолює заступник міського голови Сергій Тихенко, надали дозвіл нанести тут розмітку «пішохідний перехід». Також тут встановили відповідні дорожні знаки, оздобивши таким чином пішохідний перехід відповідно до вимог Державних стандартів України.

Знак «пішохідний перехід» на перехресті вулиць Електрометалургів та Віктора Усова, що біля Центрального ринку, комунальники теж привели до ладу. Вони зрізали стару похилену стійку та встановили знак таким чином, щоб забезпечити оглядовість для водіїв автівок.

Завдякиневтомній і послідовній праці зосвітленнятемних вулиць в Нікополі за останні три роки стає все менше. Наприклад, на мікрорайоні між вулицями Каштанова і Гагаріна освітлення у дворах біля будинків не було ніколи. До речі, вирішити цю проблему допоміг небайдужий мешканець нашого міста, який замість марної критики всіх і всього, вибрав більш дієвий засіб.

– Нікопольчанин Іван Зубач звернувся до міської влади нашого міста, до керівництва Нікопольського заводу феросплавів і зараз проблема освітлення цього мікрорайону вирішується, – коментує директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко. – Коли люди докладають спільних зусиль, я вважаю, що успіх неминучий.

Також в Нікополі продовжуються роботи по покосу трави. На цьому тижні комунальники косили траву на футбольному полі біля спортивного майданчика, що розташовані за будинком № 28 на вулиці Дружби, де діти активноі корисно для здоров'я проводять час.

– Цефутбольне поле,як частину кварталу № 18, ми косимо за допомогою трактора. Бригада косарів з триммерами зараз працює на вулицях Радищєва, Крилова, Баха, а також Першотравневій та ін. Але для більш задовільного стану щодо питання покосу трави, треба переходити від ручного покосу до механізованого, а також обробки землі культиватором перед покосом, – вважаєОлексій Савченко.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 848 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00