6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Середа, 14 березня 2018 15:52

Обрано найкращих спортсменів Нікополя

12 березня відбулось засідання міської комісії з підбиття підсумків 2017 спортивного року в місті Нікополі. Цей щорічний захід об’єднує всю спортивну громадськість нашого міста з метою стимулювання молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом і дає можливість виділити кращих спортсменів у різних напрямах. Було обговорено та обрано кращих спортсменів міста в різних номінаціях, претенденти на отримання міської стипендії протягом 2017 року, а також 5 кращих команд міста з ігрових видів спорту, що складаються з гравців віком до 18 років і 10 кращих тренерів з різних видів спорту.

За результатами розгляду поданих документів від дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та спортивних організацій було обрано наступних спортсменів у таких номінаціях:

 

10-ка кращих спортсменів віком до 18 років з Олімпійських видів спорту:

 

  • Микита Штацький (легка атлетика, тренер Ганжа С.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Діана Гузь (легка атлетика, тренер Пацеля О.О. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Дмитро Ілюхін (скелелазіння, тренер Удовік І.Г. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Кирило Щупій (скелелазіння, тренер ЗТУ Кудренко Н.М. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Анастасія Нетудихатка (художня гімнастика, тренер Шемета В.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Катерина Огурцова (художня гімнастика, тренер Ястребова О.В. КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Єва Кононовіч (теніс, тренер Радько С.В. СК «Електрометалург»);
  • Анна Дерлюк (настільний теніс, тренер Братік С.О., КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
  • Вячеслав Чепіль (волейбол, тренер Русін С.О., КЗ «ДЮСШ №1»)
  • Валерія Бурдіян (карате шотокан, тренер Вакуленко Д.С., СК «Шафран карате»).

 

10-ка кращих спорсменів віком до 18 років з Неолімпійських видів спорту:

 

  • Олександр Бучок (боротьба самбо, тренер ЗТУ Дашко Г.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Микита Каліберда (боротьба самбо, тренер Науменко О.І., ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Катерина Лантух (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
  • Кирило Пасько (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
  • Олексій Пономаренко (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
  • Ярослав Журавльов (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
  • Михайло Храпейчук (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Михайло Левак (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Антон Макаров (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Микита Карамушка (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко А.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате).

 

10-ка кращих спортсменів віком старше 18 років з різних видів спорту:

 

  • Олена Шамотіна (легка атлетика, тренер ЗТУ Воловик В.І. СК «Електрометалург»);
  • Єлизавета Суханова (легка атлетика, тренер ЗТУ Воловик В.І. СК «Електрометалург»);
  • Ярослав Гонтарик (скелелазіння, тренер ЗТУ Кудренко Н.М. СК «Електрометалург»);
  • Олександр Коваленко (боротьба самбо, тренер ЗТУ Дашко Г.В. СК «Електрометалург»);
  • Андрій Мороз (паралімпійська гра боча, тренер Серов А.С. Нікопольська спортивно-оздоровча організація інвалідів «Аква»);
  • Олександр Кривошта (паралімпійська гра боча, тренер Серов А.С. Нікопольська спортивно-оздоровча організація інвалідів «Аква»);
  • Олександр Гончаренко (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Поліна Біла (скелелазіння, тренер Лось В.М. СК «Трубник»);
  • Іван Завгородній (араши карате, тренер Осика Д.С., БК «Кайман»);
  • Андрій Муравчиков (волейбол, тренер Русін С.О. Нікопольська федерація волейболу).

 

10 кращих тренерів з різних видів спорту:

 

  • ЗТУ Володимир Іванович Воловик (легка атлетика «Електрометалург»);
  • Олександр Олександрович Пацеля (легка атлетика «Електрометалург»);
  • ЗТУ Григорій Володимирович Дашко (боротьба самбо «Електрометалург»);
  • ЗТУ Вікторія Миколаївна Лось (скелелазіння «Трубник»);
  • Сергій Миколайович Бабченко (велоспорт на шосе КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Сергій Олександрович Русін (волейбол КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Олена Володимирівна Ястребова (художня гімнастика КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Світлана Олександрівна Братік (настільний теніс КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
  • Олександр Олексійович Соколов (баскетбол КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
  • Сергій Володимирович Гончаренко (карате, рукопашний бій, Нікопольська федерація традиційного та контактного карате).

 

5 кращих команд міста з ігрових видів спорту, що складаються з гравців віком до 18 років:

 

  • команда футболістів ДЮСШ «Електрометалург» 2002 р.н. тренер Агарков С.В.;
  • збірна команда з футболу КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98» та ДЮСШ «Трубник» 2004 р.н. тренери Бражнік О.М., Терещенко В.І.;
  • команда волейболістів КЗ «ДЮСШ №1» 2003-2004 р.н. тренери Русін С.О., та Путько О.В.;
  • команда волейболістів КЗ «ДЮСШ №1» 2004-2005 р.н. тренери Русін С.О., та Путько О.В.;
  • команда баскетболістів КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98» 2001-2002 р.н. тренер Соколов О.О.

 

Також було визначено 10 претендентів на отримання міської стипендії по 1000грн/місяць за підсумками 2017 спортивного року, а саме:

 

  • Данило Юсупов (легка атлетика, тренер Пацеля О.О. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Олександра Поночовна (скелелазіння, тренер Лось В.М. ДЮСШ «Трубник»);
  • Лілія Горбарук (велоспорт на шосе, тренер Бабченко С.М. КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Андрій Бойченко (легка атлетика, тренер Суханов А.В. КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Олександр Петрашенко (карате шотокан, тренер Вакуленко Д.С. СК «Шафран карате»);
  • Євгеній Куделя (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В., Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Антон Дерлюк (настільний теніс, тренер Братік С.О. КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
  • Євген Бабич (боротьба дзюдо, тренер Задорожний В.Г. КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
  • Владислав Тарасов (бокс, кікбоксинг, тренер Мимриков О.П. Федерація боксу м. Нікополя);
  • Богдана Тертерян (араши карате, тренер Осика Д.С. БК «Кайман»).

 

Також, окремо було виділено ряд спортсменів, які прославляють наше місто не тільки на обласних та всеукраїнських змаганнях, а й на міжнародній спортивній арені:

 

  • Владислав Гераскевич (скелетон);

 

  • Костянтин Сімашко (футбол);
  • Оксана Ботурчук (легка атлетика);
  • Ігор Шотурма (футбол).

 

Останні три прославляють Нікополь у програмі Паралімпійських Ігор.

 Окремим рішенням комісії було обрано спортсменів з інвалідністю - претендентів на стипендію Міської ради:

  • Назар Капто (ДЮСШ "Електрометалург" Легка атлетика)
  • Вікторія Спіріна (КЗ НДЮСШ № 2 "Нікополь 98" Настільний теніс)

 

 

                  Відділ з питань спорту управління з гуманітарних питань НМР

Read 213 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 688-491
5-03-02
Гаряча лінія міста