6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 17 квітня 2018 14:51

ОЗДОРОВЛЕННЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам у 2018 році за надання послуг із санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до 1 категорії

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.01.2018 р. № 31 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році» встановлено розміри грошової допомоги для компенсації у 2018 році вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення чи відпочинку осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

для осіб, віднесених до категорії 1 - 6822 гривні.

Право на забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги для компенсації вартості путівки через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам у 2018 році мають громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1, та діти, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, які подали до управління праці та соціального захисту населення заяву та відповідні документи до 15 жовтня  2017 року.

Громадяни, віднесені до категорії 1, та діти з інвалідністю забезпечуються путівками шляхом надання грошової допомоги відповідно до медичних показань з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, у порядку черговості в межах бюджетних призначень.

 

Управління праці та соціального захисту населення, вул. Отаманська, 2, каб. №. 203, телефон для довідок 4-48-95, 095-901-94-00. 

 

Про розмір середньої вартості путівки для виплати  грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до 1 категорії

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.17 р. № 838 «Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» встановлено, що середня вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, визначається Міністерством соціальної політики щороку з розрахунку 35 відсотків розміру одного прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні).

Законом про Держбюджет на 2018 рік на 1 січня встановлено прожитковий мінімум на одну особу, які втратила працездатність,  в розрахунку на місяць, у розмірі 1373,0 грн. Тобто, розмір середньої вартості путівки для виплати  грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2018 році дорівнює 481,0 грн.

 

Право на отримання грошової компенсації у 2018 році мають громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1, та діти, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, які подали до управління праці та соціального захисту населення заяву та відповідні документи до 15 жовтня 2017 року.

 

Управління праці та соціального захисту населення, вул. Отаманська, 2, каб. №. 203, телефон для довідок 4-48-95, 095-901-94-00.

 

Про надання грошової компенсації за самостійне санаторно-курортне лікування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - ІІ категорії, передбаченої заходами Програми соціального захисту населення міста Нікополя на 2016-2018 роки «ТУРБОТА»

 

Грошова компенсація надається громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - ІІ категорії, які зареєстровані та проживають у місті Нікополі, перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Нікопольської міської ради та по медичним показанням потребують санаторно-курортного лікування (далі – постраждалі ІІ категорії).

Виплата грошової компенсації проводиться в порядку черговості, по мірі надходження фінансування з місцевого бюджету.

Грошова компенсація надається за самостійне санаторно-курортне лікування в санаторно-курортному закладі строком оздоровлення не менше 18 днів.

Розмір грошової компенсації становить 5250,00 грн.

Для отримання грошової компенсації постраждалі ІІ категорії подають до управління праці та соціального захисту населення Нікопольської міської ради:

- заяву про надання грошової компенсації за самостійне санаторно-курортне лікування;

- копію та оригінал паспорту;

- копію та оригінал ідентифікаційного номеру;

- копію посвідчення, що підтверджує його належність до постраждалого ІІ категорії;

- довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

- завірену в установленому порядку санаторно-курортним закладом ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за відповідним профілем захворювання;

- зворотній талон від санаторно-курортної путівки, чи інший документ підтверджуючий проходження курсу санаторно-курортного лікування не менш як 18 днів;

- документ про сплату повної вартості санаторно-курортної путівки;

- дані про особистий рахунок в банківській установі для перерахування грошової компенсації;

- інші документи (за необхідністю).

Управління праці та соціального захисту населення, вул. Отаманська, 2, каб. №. 203, телефон для довідок 4-48-95, 095-901-94-00.

Read 86 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 688-491
5-03-02
Гаряча лінія міста