Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 12 листопада 2018 16:47

Щодо включення до внеску на послугу з утримання будинку та прибудинкової території технічне обслуговування газової системи

Згідно з наказом Міненерговугілля від 10.05.2018 року № 250 Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) в тарифі газорозподільних підприємств не передбачені кошти на проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (ВБГС) житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення.

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Украйни від 27.07.2018 року № 190 «Про затвердження Обов'язкового переліку робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території» затверджено Обов'язковий перелік робіт (послуг):

 1. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем (водопостачання; водовідведення; теплопостачання; гарячого водопостачання; зливової каналізації; електропостачання; газопостачання).
 2. Технічне обслуговування ліфтів.
 3. Обслуговування систем диспетчеризації.
 4. Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
 5. Технічне обслуговування систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).
 6. Поточний ремонт конструктивних елементів, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків), та іншого спільного майна багатоквартирного будинку.
 7. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем (водопостачання; водовідведення; теплопостачання; гарячого водопостачання; зливової каналізації; електропостачання; газопостачання).
 8. Поточний ремонт систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).
 9. Прибирання прибудинкової території.
 10. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних).
 11. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами.
 12. Дератизація.
 13. Дезінсекція.
 14. Придбання електричної енергії для освітлення місць загального користування, живлення ліфтів та забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку.

Відповідно до положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Правил безпеки систем газопостачання, затвердженим наказом Міненерговугілля України від 15.05.2015 № 285, на власників та управителів будинків покладено обов’язок та відповідальність за забезпечення належного технічного стану та використання систем газопостачання. Невиконання цих вимог є підставою для повного відключення від газопостачання.

В зв’язку з викладеним вище Вам необхідно перерахувати та внести зміни до кошторису витрат на утримання багатоквартирних будинків. Новий кошторис витрат підлягає погодженню Співвласниками шляхом прийняття відповідного рішення на загальних зборах.

Інформацію про вжиті заходи надати до управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з наступним письмовим підтвердженням .

Read 195 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00