1 winter
01 / 01

1 winter

Corporate Template

Read More
Четвер, 02 березня 2017 17:54

Спільний Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III»

про проведення  конкурсу з визначення  переможця – підрядної організації на виконання ремонтних робіт фасаду в житловому будинку 203 по вул. Шевченка, м.Нікополь, Дніпропетровська обл. (ОСББ «Шамсія-Н») в рамках реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

  1. Замовник:

1.1. ОСББ «Шамсія-Н»

1.2. Найменування проекту, в рамках якого проводиться конкурс: Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

1.3.  Фактична та поштова адреси: вул. Шевченка, буд. 203, м. Нікополь, Дніпропетровська область

1.4. Відповідальна особа за проведення конкурсу, контакти:

Чорна Альона Валеріївна,  керівник ОСББ «Шамсія-Н»

Контактні  телефони: 050-52-59-400   

1.5.Джерело фінансування Проекту: Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», місцевий бюджет м. Нікополь, внесок ОСББ.

1.6. Адреса офіційного веб-сайту м. Нікополя, на якому розміщується інформація про

проведення конкурсу: http://portal.nikopol.net

1.7. Місце проведення конкурсу:  – м. Нікополь, пр-т Трубників 91, оф. 209

Дніпропетровської області

  1. Вимоги до підрядної організації – потенційного учасника конкурсу

3.1. Довід роботи в сфері будівельних робіт не менше 1 року.

3.2. Наявність  ліцензій та допусків до відповідних видів будівельних робіт, сертифікати якості на будівельні матеріали.

3.3. Наявність кошторисної документації.

  1. Місце та строк подання документації на конкурс:

Місце подання: м. Нікополь, вул. Трубників, буд. 91, оф.209, з 9-00 до 16-00 год.

Строк подання -  з 2 березня  2017 року до 15 березня 2017 року включно.

  1. Розкриття пропозицій підрядних організацій на конкурсі:

     

5.1. Місце розкриття — пр-т Трубників 91, оф. 209 м. Нікополь, Дніпропетровська область.

5.2. Дата - 16 березня 2017 року

5.3. Час - 15-00 год.

Оголошення надано ініціативною групою ОСББ «Шамсія-Н» в рамках реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Інформація про Проект МРГ-3. Під час третьої фази Проект МРГ надаватиме підтримку обласним та місцевим органам влади щодо поширення кращих практик та досвіду із спільного планування та подальшого поширення підходу, орієнтованого на громаду, в м. Нікополь.   Діяльність Проекту МРГ буде спрямовано на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність. Проект надаватиме підтримку Уряду України у впровадженні реформ з децентралізації та поширенні інноваційних підходів щодо спільного планування та сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні.

Третя фаза Проекту МРГ впроваджуватиметься протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23.8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800,000 євро).  Мета Проекту - сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні.

Інформація про Проект

Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) з 2008 року активно діє по всій території України.  Віднині 2.6 мільйони людей у понад 2000 сіл покращили своє життя через реалізацію мікропроектів щодо відновлених  дитячих садків та шкіл (664), медичних пунктів (118), доступі до якісної води (110), охороні довкілля (9), енергозберігаючого вуличного освітлення (706). Понад 2000 місцевих ініціатив було впроваджено, понад 20,000 членів громад та 6,000 місцевих та обласних чиновників пройшли тренінги з фінансового управління та управління проектом.

Більше інформації про проект МРГ можна знайти за такими посиланнями:

 

Проект фінансується Європейським Союзом

 

Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поетапно об’єднати разом свої інновації, ресурси і долі. Спільно, протягом 50- річного періоду розширення, вони побудували зону стабільності, демократії і поступального розвитку, підтримуючи культурну різноманітність, толерантність та індивідуальні свободи.

Проект співфінансується та впроваджується ПРООН

Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережою ООН в галузі розвитку, організацією, яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. ПРООН співпрацює з понад 170 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та національних проблем в галузі людського розвитку.

 

Проект фінансується Європейським СоюзомЄвропейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поетапно об’єднати разом свої інновації, ресурси і долі. Спільно, протягом 50- річного періоду розширення, вони побудували зону стабільності, демократії і поступального розвитку, підтримуючи культурну різноманітність, толерантність та індивідуальні свободи.

Проект співфінансується та впроваджується ПРООНПрограма Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережою ООН в галузі розвитку, організацією, яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. ПРООН співпрацює з понад 170 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та національних проблем в галузі людського розвитку.

 

Read 1235 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00