6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 01 лютого 2019 16:13

Вперше в Нікополі пройшов Форум інтегрованого розвитку

30 січня в Палаці урочистих подій відбувся перший Форум інтегрованого розвитку за участю представників міської влади, Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та громади Нікополя.

Мета заходу – отримати зворотній зв`язок від активних нікопольців для включення їх ідей до Інтегрованої Стратегії Нікополя та План дій щодо житла для малозабезпечених груп населення з пріоритетом вирішення житлових проблем внутрішньо переміщених осіб у місті Нікополі.

Обговорення елементів Стратегії розвитку відбувалося за одним із інноваційних прийомів в форматі «Світове кафе». Такий метод «мозкового штурму» широко використовується на подібних заходах в Європі.

Спочатку відповідальні за кластери провели презентацію, а потім учасники Форуму працювали у декількох групах на «станціях» за певними темами: міський розвиток і житло; загальний простір, екологія, клімат і безпека; інфраструктура, доступність, транспорт; місцева економіка та бізнес; а також соціальний захист, культура, освіта, культурна спадщина та туризм.

Кожен з присутніх мав можливість не лише висловити свою точку зору на те чи інше питання, а й запропонувати свої ідеї.

Після роботи у групах відбулося голосування, де кожен учасник форуму визначився, які заходи в різних кластерах заслуговували на те, щоб віддати за них голос.

– Ми бачимо, що розвиток міста – це не тільки турбота адміністрації, але й населення, яке дуже хоче брати участь в цьому процесі, – говорить міжнародний експерт Йохен Гаулі. – З огляду на те, скільки всього сьогодні написали мешканці міста, я думаю, що коли ми прочитаємо та проаналізуємо це, то будемо дуже раді результатам.

Результати роботи в групах будуть враховані у подальшій роботі над Стратегією інтегрованого розвитку «Нікополь-2030». Вже навесні розроблена Стратегія буде представлена на розгляд місцевої громади під час другого Форуму та на затвердження сесією Нікопольської міської ради.

В довгостроковій перспективі така Стратегія допоможе місту розвиватися в рамках саме тих пріоритетів, які є дійсно важливими для самих містян.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 188 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 68-03-00
5-03-02
Гаряча лінія міста