Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 25 січня 2019 16:01

Як проголосувати не за місцем реєстрації

31 березня в Україні будуть обирати президента. У виборців ще є час визначитися зі своїм кандидатом, однак потрібно заздалегідь підготуватися, якщо збираєтесь голосувати не за місцем проживання.

На президентських виборах дозволено тимчасову зміну місця голосування. Але для початку треба перевірити чи є людина в реєстрі виборців.

– Особливо це стосується тих, хто був відсутній або у яких були неточності на попередніх виборах у списках виборців, – роз’яснює начальник відділу ведення Державного реєстру виборців НМР Людмила Сироткіна, – які змінили прізвище, які досягли 18-річчя. Також якщо ви знаєте, що хтось помер, але був присутній у списках, або був внесений в списки, але не проживають вже на цій адресі, просимо зателефонувати до нас у відділ або завітати та сказати про цих осіб.

Адреса вул. Електрометалургів, 3, кабінет 22, телефон (0566) 68-45-53.

Також для того, щоб перевірити наявність в реєстрі виборців можна відкрити свій кабінет на сайті Державного реєстру виборців, якщо ваше прізвище там є, значить у вас є і виборча адреса.

Однак виборець може завчасно вибрати собі дільницю для голосування саме там, де він буде перебувати в день голосування. Таким виборцям необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців або за своїм місцем реєстрації, або за тим місцем, де вони будуть в день голосування.

До органу ведення Державного реєстру треба прийти, маючи при собі паспорт, і подати заяву, де вказати бажану дільницю чи адресу голосування. До заяви треба додати будь-який підтверджувальний документ: довідку з місця роботи, з місця навчання або лікування, документ на оренду житла, квитки на літак чи потяг. Якщо плануєте давати копію, майте при собі й оригінал.

А ось чи можуть проголосувати в Нікополі внутрішньо переміщені особи?

– Для них діє спрощена процедура на підставі постанови ЦВК: вони повинні взяти з собою паспорт, довідку внутрішньо переміщених осіб та прийти до нас у відділ. Заповнити заяву оновленого зразка, їм також буде видано посвідчення, з яким вони прийдуть 31 березня на дільницю і проголосують. У разі, якщо буде другий тур, то цю процедуру потрібно буде повторити, – говорить Людмила Сироткіна.

Подбати про реєстрацію і бажане місце голосування можна до 25 березня. Також до цієї дати можна перевірити, чи правильно вказані всі ваші дані в реєстрі виборців. Але найкраще це зробити вже зараз, поки немає черг, а сама процедура займає 10-15 хвилин.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 373 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00