6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 06 вересня 2018 17:04

Каталог рішень 39-ї сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 31 серпня 2018 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянину Семенову Сергію Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ст. Разіна - Першотравнева у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області
 7. Про надання дозволу громадянину Бабаніну Сергію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на пров. Знам’янському, буд. 2-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 8. Про передачу у власність громадянину Мацко Віктору Григоровичу земельної ділянки на вул. Чехова, буд. 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 9. Про передачу у власність громадянці Маєр Анні Олександрівні земельної ділянки на вул. Каштанова, буд. 9в у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 10. Про передачу у власність громадянину Михайленку Олександру Григоровичу земельної ділянки на вул. Каштановій, буд. 21 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 11. Про передачу у власність громадянину Фролову Андрію Юрійовичу (1/2 частини) та громадянці Фроловій Ліні Сергіївні (1/2 частини) земельної ділянки на вул. І. Франка, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 12. Про передачу у власність громадянину Зарубіну Василю Васильовичу земельної ділянки на вул. Кольцова, буд. 43 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 13. Про передачу у власність громадянину Денисову Анатолію Івановичу земельної ділянки на пров. Ранковому, буд. 12-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 14. Про передачу у власність громадянину Головльову Сергію Анатолійовичу земельної ділянки на пров. Крутому, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 15. Про передачу у власність громадянину Чешихіну Віталію Вікторовичу земельної ділянки на мікрорайоні «Трубник-2», ділянка № 350 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 16. Про передачу у власність громадянці Позняк Олександрі Федорівні земельної ділянки на вул. Ващенка Григорія, буд. 82 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 17. Про передачу у власність громадянці Нецвітній Ганні Олексіївні земельної ділянки на вул. Мурманській, буд. 53 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 18. Про передачу у власність громадянці Сільчик Надії Захарівні земельної ділянки на вул. Пушкіна, буд. 3-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 19. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.01.2018 № 1-30/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Недоруєвій Валентині Федорівні на вул. Полярній, буд. 12 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 20. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 11.05.2018 № 2-36/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Юрченко Людмилі Василівні на вул. Гомельській, буд.9 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 21. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 09.10.2017 № 1-27/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянам Унгурян Ірині Леонідівні (74/111 ч.) та Унгурян Ганні Миколаївні (37/111 ч.) на вул. Черняховського буд. 27 у м. Нікополі  Дніпропетровської області
 22. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 10.11.2017 № 2-28/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Єсіповій Інні Андріївні на вул. Слави, буд. 35 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 23. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 27.04.2017 № 1-19/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянці Омельчук Олені Олександрівні на вул. Пінській, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 24. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.01.2018 № 1-30/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянину Куті Олександру Дмитровичу на вул. Луговій, буд. 123 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 25. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 11.05.2018 № 37-36/VІІ «Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «ВГМК» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Жигулівській, 1-а у м. Нікополі Дніпропетровської області»
 26. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.12.2017 № 7-29/VІІ «Про надання дозволу Управлінню з гуманітарних питань Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Гетьманській, 21-а у м. Нікополі Дніпропетровської області»
 27. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.12.2017 № 49-29/VІІ «Про припинення діяльності Комунального підприємства «Міський земельний кадастровий центр» Нікопольської міської ради»
 28. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) на вул. Херсонській, 300 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 29. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) на вул. Соборній, 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 30. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) на вул. Соборній, 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 31. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) на вул. Довгалівській, 6, у м. Нікополі Дніпропетровської області
 32. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) на вул. Перспективній, 180 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 33. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) на вул. Перспективній, 182 у м. Нікополі Дніпропетровської област
 34. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) на вул. Херсонській, 300/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 35. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) на вул. Першотравнева, 53-а у м. Нікополі Дніпропетровської області
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення за фактичним розміщенням побутових приміщень комплексу ЦТІ Приватному акціонерному товариству «Нікопольський завод технологічного оснащення» та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на просп. Трубників, 56/622 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення за фактичним розміщенням грязевідстійника з баками Приватному акціонерному товариству «Нікопольський завод технологічного оснащення» та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на просп. Трубників, 56/2942 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення за фактичним розміщенням будівлі газоочищення СЦЛТІ Приватному акціонерному товариству «Нікопольський завод технологічного оснащення» та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на просп. Трубників, 56/640 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення за фактичним розміщенням будівлі ковально-пресового цеху Приватному акціонерному товариству «Нікопольський завод технологічного оснащення» та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на просп. Трубників, 56/651 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення за фактичним розміщенням будівлі АБК СЦЛТІ Приватному акціонерному товариству «Нікопольський завод технологічного оснащення» та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на просп. Трубників, 56/641 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення за фактичним розміщенням будівлі інструментального-термічного цеху Приватному акціонерному товариству «Нікопольський завод технологічного оснащення» та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на просп. Трубників, 56/621 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення за фактичним розміщенням будівлі цеху литого трубного інструменту Приватному акціонерному товариству «Нікопольський завод технологічного оснащення» та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на просп. Трубників, 56/636 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 43. Про надання дозволу громадянам Купчику Сергію Павловичу (1/5), Цедрику Сергію Олександровичу (1/5), Пенському Андрію Владиславовичу (1/5), Жуковій Світлані Вікторівні (1/5), Думенко Ользі Іванівні (1/5) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі монтажно-заготівельної майстерні на вул. 50 років НЗФ, 74  у м. Нікополі Дніпропетровської області
 44. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Саюк Тетяні Олександрівні (1/2) та фізичній особі-підприємцю Бяллович Світлані Іванівні (1/2) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Шевченка, 87 Б   у м. Нікополі Дніпропетровської області
 45. Про надання дозволу Комунальному закладу «Нікопольський навчально-виховний комплекс № 15 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Кармелюка, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 46. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Востокгаз» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється на вул. Героїв Чорнобиля, 2-а у м. Нікополі Дніпропетровської області
 47. Про надання дозволу Нікопольському міському відділу (з обслуговування міста Нікополь та Нікопольського району) ГУМВС України в Дніпропетровській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на пров. Телеграфний 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області за фактичним розміщенням нежитлових будівель
 48. Про надання дозволу Комунальному закладу «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр» Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Микитина, 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 49. Про надання дозволу Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлових будівель на просп. Трубників, 48 Б у м. Нікополі Дніпропетровської області
 50. Про надання дозволу Квартирно-експлуатаційному відділу м. Дніпро на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлових будівель та споруд на вул. Княжій, 100-а у м. Нікополі Дніпропетровської області
 51. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Нікополі Дніпропетровської області
 52. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування у м. Нікополі Дніпропетровської області
 53. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Нікополі Дніпропетровської області
 54. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування у м. Нікополі Дніпропетровської області
 55. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на просп. Трубників, 13 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 56. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Електрометалургів, 33-в у м. Нікополі Дніпропетровської області
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти та надання Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Херсонській, 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 58. Про припинення Комунальному закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1 імені Олександра Коваля» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Шевченка, 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 59. Про припинення Комунальному закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Довгалівській, 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 60. Про припинення Нікопольському педагогічному училищу Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Станіславського, 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 61. Про припинення Нікопольському училищу Криворізького державного педагогічного університету права постійного користування земельною ділянкою на вул. Електрометалургів, 33-а у м. Нікополі Дніпропетровської області
 62. Про припинення Відкритому акціонерному товариству «Нікопольський завод трубопровідної арматури» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Гетьмана Сагайдачного, 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 63. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки на вул. Кооперативній, 3  у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Нестерчук Тетяною Федорівною
 64.  Про припинення яслям - саду № 6 міського відділу народної освіти права постійного користування земельною ділянкою на вул. Карла Маркса, 105-а у м. Нікополі Дніпропетровської області
 65. Про надання дозволу Комунальному закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1 імені Олександра Коваля» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Шевченка, 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 66. Про надання дозволу Комунальному закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Довгалівській, 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання Комунальному вищому навчальному закладу «Нікопольський педагогічний коледж» Дніпропетровської обласної ради» в постійне користування земельної ділянки на вул. Станіславського, 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 68. Про надання дозволу Комунальному вищому навчальному закладу «Нікопольський педагогічний коледж» Дніпропетровської обласної ради» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) на вул. Електрометалургів, 33-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти
 69. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «М-ЛИТ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням комплексу на вул. Гетьмана Сагайдачного, 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Публічному акціонерному товариству «Райффайзен Банк Аваль» та надання в оренду земельної ділянки на вул. Микитинська, 47 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 71. Про надання фізичній особі-підприємцю Іверу Ігорю Антоновичу в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі митно-ліцензійного складу на вул. Кооперативній, 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 72. Про надання фізичній особі-підприємцю Волошиній Марині Сергіївні (1/2) та фізичній особі-підприємцю Левченко Ганні Сергіївні (1/2) в оренду земельної ділянки на вул. Некрасова, 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 73. Про надання Приватному підприємству фірмі «Етна» в оренду земельної ділянки на вул. Отаманській, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 74. Про надання Публічному акціонерному товариству «Інтерпайп Дніпропетровський Втормет» в оренду земельної ділянки на вул. Героїв Чорнобиля, 108 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 75. Про надання Публічному акціонерному товариству «Інтерпайп Дніпропетровський Втормет» в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 76. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Гетьману Олександру Анатолійовичу договору оренди земельної ділянки  на новий строк на вул. Херсонській, 367 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 77. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Гетьману Олександру Анатолійовичу договору оренди земельної ділянки  на новий строк на вул. Дружби, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 78. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Бушуєву Юрію Михайловичу та громадянину Піддубному Сергію Олександровичу договору оренди земельної ділянки на новий строк на просп. Трубників, 12-а у м. Нікополі Дніпропетровської області
 79. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Шугай Юрію Олексійовичу договору оренди земельної ділянки на новий строк на вул. Шевченка, 150/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 80. Про поновлення Публічному акціонерному товариству «Нікопольський завод феросплавів» договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлових приміщень на новий строк на  вул. Набережній, 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 81. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Лавровій Вікторії Михайлівні договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням кіоску торгівлі на новий строк на вул. Електрометалургів, 15 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 82. Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на земельних торгах у формі аукціону та переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, набуття права оренди яких, підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону в 2018-2019 роках.
 83. Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя (вул. Шевченка, 199/1).
 84. Про затвердження змін до міської програми «Сприяння Нікопольському об’єднаному міському військовому комісаріату, військовій частині А0593 Збройних сил України, Нікопольському відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, Нікопольському міському відділу УСБ України у Дніпропетровській області на 2017-2019 роки».
 85. Про затвердження Положення про управління контролю Нікопольської міської ради.
 86. Про затвердження Статуту комунального закладу «Нікопольський Палац урочистих подій» Нікопольської міської ради у новій редакції.
 87. Про перейменування КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ № 26 «РОСТОЧОК» МУЗИЧНО-ЕСТЕТИЧНОГО ПРОФІЛЮ та затвердження статутів комунальних закладів дошкільної та загальної середньої освіти у новій редакції.
 88. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що можуть надаватися через відділ «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя» управління адміністративних послуг та дозвільних процедур
 89. Про внесення доповнень до заходів на 2018 рік Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 – 2018 роки «ТУРБОТА», затверджених рішенням міської ради від 22.12.2017 року №32-29/VII.
 90. Про затвердження договорів про надання субвенцій.
 91. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2017-2019 роки».
 92. Про надання згоди на встановлення побратимських відносин з містом Ллойдмінстер, Канада (провінція Альберта / провінція Саскачеван).
 93. Про передачу у тимчасове безоплатне користування комунальному закладу «Нікопольська міська лікарня №1» ДОР» комунального майна.
 94. Про надання згоди ТОВ «САВСЕРВІС» на передачу нерухомого майна ТОВ «ТС ПЛЮС».
 95. Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності територіальної громади м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради, з господарського відання (балансу) комунального некомерційного підприємства «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області в особі Дніпропетровської обласної ради у господарське відання (на баланс) комунального закладу «Нікопольська міська лікарня №1» ДОР» комунального майна
 96. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 97. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки»
 98. Про передачу функцій замовника та надання згоди на проведення будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція парку Перемоги по пр. Трубників в м. Нікополь Дніпропетровської області».
 99. Про передачу функцій замовника та надання згоди на проведення будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт дороги по вул. Електрометалургів у м. Нікополь Дніпропетровської області».
 100. Про передачу функцій замовника та надання згоди на проведення будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт дороги по вул. Херсонській від вул. Соборної до вул. Добролюбова в м. Нікополь Дніпропетровської області».
 101. Про погодження доповнень до інвестиційної програми комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на 2018 рік.
 102. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.06.2018 № 92-37/VII.
 103. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 11.05.2018 № 77-36/VII «Про затвердження переліку об’єктів та заходів, що фінансуватимуться у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження».
 104. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня  2017 року № 64-29/VІІ «Про бюджет міста на 2018 рік».
 105. Про внесення змін до рішення міської ради від 01 грудня 2015 року №6-1/VІІ «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій»
Read 239 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 68-03-00
5-03-02
Гаряча лінія міста