6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 02 жовтня 2018 17:27

Каталог рішень 40-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 28 вересня 2018 року

 1. Про внесення змін до заходів на 2018 рік Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 – 2018 роки «ТУРБОТА», затверджених рішенням міської ради від 22.12.2017 року №32-29/VII.
 2. Про передачу у тимчасове безоплатне користування комунальному закладу «Нікопольська міська лікарня №1» ДОР» комунального майна.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянці Дяченко Антоніні Віталіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Електрифікаторів, буд.8 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про надання дозволу громадянці Скрипник Олені Леонідівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на пров. Робітничий, 34 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про надання дозволу громадянину Вдовенку Євгену Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Гетьманській, 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про надання дозволу громадянці Долідзе Аліні Олександрівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Лапинська, буд. 472-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 12. Про надання дозволу громадянину Василенку Олександру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Скіфській, буд. 21 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про надання дозволу громадянину Панкєєву Денису Олексійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для розміщення гаражу на вул. Класичній, 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 14. Про надання дозволу громадянину Малофєєву Геннадію Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах садівничого товариства «Хвиля» земельна ділянка № 106 у власність для індивідуального садівництва у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 15. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 16. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про передачу у власність громадянину Кулаковському Ігорю Леонідовичу земельної ділянки на вул. Полярній, 81 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2. Про передачу у власність громадянці Чередніченко Парасковії Семенівні земельної ділянки на вул. Чорноморській, буд. 41 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 3. Про передачу у власність громадянці Корнєвій Людмилі Василівні земельної ділянки на вул. Чумацькій, буд. 61 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. Про передачу у власність громадянці Тарасенко Тамарі Андріївні земельної ділянки на вул. Степана Разіна, буд. 33-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для індивідуального садівництва.
 5. Про передачу у власність громадянину Яновському Павлу Андрійовичу земельної ділянки на пров. Вузькому, навпроти буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.
 6. Про передачу у власність громадянці Приладишевій Наталі Вікторівні земельної ділянки на вул. Степана Разіна, буд. 35 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуального гаражу.
 7. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.03.2014 № 4-44/VІ «Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянці Вишнивецькій Ользі Іванівні на пров. Упорний, буд. 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 11.05.2018 № 2-36/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянину Кисельову Івану Петровичу на вул. Петра Брачка , буд. 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.10.2011 № 79-13/VІ «Про надання дозволу Комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 1» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою на вул. Дідика, 34а за фактичним розміщенням дитячої спортивної школи».
 10. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.12.2017 № 3-29/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Бондаренко Ларисі Євгеніївні та громадянці Неліз Любові Миколаївні на вул. Троїцького повстання, буд. 183 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.06.2018 № 10-37/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Опришко Любові Анатоліївні на вул. Московській, буд. 38 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 12. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 11.05.2018 № 3-36/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Радькову Володимиру Костянтиновичу на вул. Польовій, буд. 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 11.05.2018 № 34-36/VІІ «Про надання дозволу громадянці Кононович Любові Костянтинівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням гаражу на просп. Трубників, 41/3-А у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 14. Про надання дозволу Товариству з обмеженною відповідальністю «Інтерпайп Ніко Тьюб» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) за фактичним розміщенням будівлі готелю «Металург» на вул. Корбута, 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 15. Про надання дозволу Державному підприємству «Український державний центр радіочастот» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Хлястикова, 70а  у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 16. Про надання дозволу Публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації «Дніпропетровськгаз» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на вул. Володимира Ємця, 51  у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 17. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки на вул. Першотравневій, 3-б у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Болдирєвим Володимиром Володимировичем.
 18. Про надання фізичній особі-підприємцю Петько Дмитру Васильовичу в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі торгівельного центру на вул. Першотравневій, 3-б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Публічному акціонерному товариству «Укртелеком» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на вул. Патріотів України, 113 а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі контори складу обладнання Приватному підприємству «БУДТЕХСЕРВІС ПРИДНІПРОВ’Я» та надання в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 21. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Харченку Івану Станіславовичу договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на новий строк на вул. Трубченка, 8-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 22. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Шитову Василю Борисовичу договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на новий строк на вул. Княжій, 81/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 23. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Манолій Олені Олександрівні договору оренди земельної ділянки на новий строк за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на вул. Княжій, 81/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 24. Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя.
 25. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, визначення та затвердження способу приватизації об’єктів комунальної власності.
 26. Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності територіальної громади м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради, з господарського відання (балансу) комунального підприємства «Нікопольська міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області в особі Дніпропетровської обласної ради у господарське відання (на баланс) комунальному закладу «Нікопольський дитячий санаторій» Дніпропетровської обласної ради» комунального майна.
 27. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.06.2018 № 77-37/VII.
 28. Про встановлення орендної плати Нікопольському відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області.
 29. Про виключення з ліквідаційної маси комунального підприємства «Муніципальна гвардія» Нікопольської міської ради комунального майна.
 30. Про створення тимчасової контрольної комісії міської ради з метою перевірки цільового використання об’єктів комунального майна, переданих в найм (оренду) у 2018 році та літніх торгівельних майданчиків.
 31. Про надання дозволу управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради на списання комунального нерухомого майна (вул. Гетьманська, 34а).
 32. Про надання дозволу управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради на списання комунального нерухомого майна (вул. Гетьманська, 21а).
 33. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 34. Про схвалення резолюції громадських слухань з розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження понадпроектного терміну експлуатації енергоблоку № 4 Запорізької АЕС  від 03.08.2018.
 35. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 36. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Прем’єр-міністра України та Міністерства екології та природних ресурсів України.
 37. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.06.2018 № 86-37/VІІ «Про надання дозволу Управлінню благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради на розробку проекту щодо впорядкування території для містобудівних потреб, що розташовані у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 38. Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Нікополя у новій редакції.
 39. Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом у м. Нікополі.
 40. Про затвердження додатку 3 до рішення Нікопольської міської ради «Про затвердження переліку об’єктів, видів суспільно корисних оплачуваних робіт та підприємств м. Нікополя для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних оплачуваних робіт, на 2018 рік» у новій редакції;
 41. Про внесення змін до міської програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Нікополь на 2016-2020 роки».
 42. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня  2017 року № 64-29/VІІ «Про бюджет міста на 2018 рік».

59. Про внесення змін до структури, загальної чисельності штатних одиниць виконавчих органів Нікопольської міської ради, затвердженої рішенням міської ради від 28.02.2018 №45-32/VII.

Read 179 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 68-03-00
5-03-02
Гаряча лінія міста