6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 13 грудня 2016 10:22

Депутатські групи та фракції

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ»ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ — УКРОП»  

 
1. Бичков Дмитро Олександрович
2. Юхно Максим Сергійович
3. Романій Євген Сергійович
4. Кузовий Олександр Вікторович
5. Загной Андрій Олександрович
6. Варакута Сергій Володимирович
7. Скакун Руслан Олександрович
8. Андрощук Павло Олександрович

  Голова депутатської фракції ПП

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ»ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ — УКРОП»    Д.О.Бичков


                       

Депутатська фракція „Солідарність                           

1. Каращук Олена Миколаївна
2. Гришин Денис Олександрович
3. Мусаткіна Ольга Анатоліївна
4. Тутуров Євген Сергійович
5. Шило Олег Ігорович
6. Чиков Тарас Вікторович
7. Якимець Руслан Миколайович

 Керівник депутатської фракції «Солідарність»      Т.В.Чиков  


     

 Депутатська фракція «Батьківщина»

1. Разін Олександр Миколайович
2. Доброродній Анатолій Федорович
3. Мотриченко Юлія Федорівна
4. Лапонов Андрій Анатолійович
5. Васкул Василь Миколайович

  Голова депутатської фракції  «Батьківщина»                      О.М.Разін



Депутатська фракція «Відродження»

1. Піддубний Сергій Олександрович
2. Базилюк Іван Іванович
3. Алейников Леонід Максимович
4. Донець Михайло Сергійович
5. Заграй Олександр Іванович
6.  Плашихін Володимир Миколайович
7.  Донець Сергій Михайлович
8.  Бредихіна Надія Олександрівна
9.  Обиденна Тетяна Славівна
10.  Завгородній Сергій Петрович
11.  Арутюнова Наталя Миколаївна

 Уповноважений представник депутатської фракції «Відродження»
 Т.С.Обиденна



 
Депутатська фракція  „Опозиційний блок

  1. Івріна Олена Львівна
  2. Марченко Сергій Олександрович
  3. Осика Дмитро Сергійович
  4. Соколов Олександр Анатолійович
  5. Сущенко Дмитро Сергійович
  6. Шулим Валентина Григорівна

Керівник депутатської фракції                                                  С.О.Марченко



Позафракційні:

  1. Колесник Вадим Геннадійович
  2. Пінчук Володимир Олександрович
  3. Рибаков Олександр Михайлович
Прочитано 709 разів
Детальніше в цій категорії: « Секретар міської ради Міська рада »

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 3-90-67
5-03-02
Гаряча лінія міста