Вівторок, 02 лютого 2021 11:12
Захворюваність нікопольців на коронавірус станом на 02 лютого 2021 року.
У госпітальній базі Нікопольської міської лікарні №4 на лікуванні знаходиться 40 людей з пневмонією, з них - 31 хворий на COVID-19.
У реанімації перебуває 9 осіб, померлих за добу немає.
Під наглядом сімейного лікаря, на самоізоляції з COVID-19 знаходиться 198 людей.
Одужало за добу-14 нікопольців.
Tagged under









